*شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات رایان چاپگر البرز*

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های رایان چاپگر البرز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های رایان چاپگر البرز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
-مدت زمان تحویل کالا در تهران حداکثر ظرف مدت 24 ساعت و در شهرستانها 48 الی 72 ساعت خواهد بود.
– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دیجی‌کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در رایان چاپگر البرز مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها مبتنی بر حذف واسطه گری و ارتباط مستقیم تولید کننده و مصرف کننده می باشد.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات رایان چاپگر البرز استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به رایان چاپگر البرز ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دیجی‌کالا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

طرح تشویقی
مشتریان گرامی سایت در صورت خریداری 10 عدد کالای رایان پرینت و بازگرداندن کارت هدیه داخل جعبه کارتریج ،5  بسته (1 کارتن) کاغذ A4  با برند رایان پرینت را به عنوان هدیه دریافت نمایید.

گارانتی
در صورت معیوب بودن فیزیکی کالا بدون کشیدن پلمپ ، کالای شما با کالای جایگزین تعویض می گردد.
اگر کالا را استفاده نمودید و در 50 پرینت اولیه به مشکلات چاپی (زمینه –حاشیه –رده و سیاهی کل صفحه ) بر خورد کردید ،برای تعویض کالا ی معیوب با ما تماس حاصل فرمایید.